Ankara Karapürçek Koltuk Yıkama

Ankara Karapürçek Koltuk Yıkama                       KARAPÜRÇEK KOLTUK YIKAMA.

Ankara Karapürçek koltuk yıkama, Hizmetlerimiz Şu şekildedir. ?

Altındağ Koltuk Yıkama

  1. Ankara Koltuk yıkama, Buharlı Koltuk Yıkama, Karapürçek Koltuk yıkama, Ankara koltuk yıkama, Koltuk Yıkama, Ankara ve çevresinde, Halı Yıkama, Koltuk Yıkama, Halı Yıkama Firması, Buharlı Halı Yıkama, Buharlı Yatak Yıkama, Yerinde Yıkama hizmeti sunmakta olup, Halı Yıkama, Koltuk Yıkama, Yatak Yıkama, Araç Koltuk yıkama, Çiş, (Sidik, idrar) kokusu giderme, Hayvan Kızan kokusu giderme, Yerinde Yıkama talepleriniz için bizi aramanız yeterlidir.

Sıkça kullandığımız, temizliğine önem gösterdiğimiz eşyalarımızdan biride koltuklardır. Sevdiklerimizle ve misafirlerimizle kullandığımız koltuklar, en sık kirlenen eşyalardır. Zamanla Akar, Mayt, Baktari, Mikrobik canlılar  için vazgeçilmez bir barınak haline gelen koltuklar temizlenmesi beceri gerektiren, zor ve zahmetli bir iştir. Sizi koltuk yıkama derdinden kurtarıyoruz. Profesyonel ekibimiz, Kaliteli Koltuk yıkama, ekipmanlarımız ile  yılların verdiği uzun birikim ve tecrübesiyle, kullandığı doğal ve antibakteriyel temizleme maddeleri ile koltuklarınızı hijyenik olarak yıkamaktadır.

Altındağ Koltuk Yıkama, Aşamaları

1- Koltukların Yıkanması için Çağrı Merkezimizi aradığınızda size fiyat ve randevu verilir. Müşteri temsilcimiz size yardımcı olarak uygun gün ve saatte yıkama işlemini bilgisayara işler.

2- Koltuklarınızı yıkamaya gelen Kaliteli Koltuk Yıkama personeli, koltuklarınızı inceleyerek lekesine, kumaşın kalitesine göre kullanacağı doğal deterjanı belirleyerek seçtigi deterjan ve ılk su ile birleştirip vakum makinaöncesi ıslatma işlemine başlar.

3- Koltuk yıkama işlemi için personelimizin hazırlamış olduğu doğal şampuanı sanayi tipi koltuk yıkama makinesine koyduktan sonra koltuklarınızı buharlar. Gerekirse ekstra olarak ovalayarak koltuklarınızın üzerindeki kirlerin çıkması sağlanır. En önemli kısım ise vakumlu cihazımızla koltuklarınızın üzerindeki kirli su ve detarjanlar çektirlilerek alınır. Koltuklarınız hafif nemli olarak teslim edilir. 5-6 saat lik bir havalandırma işleminden sonra koltuklarınızı kullanabilirsiniz.

Altındağ Koltuk Yıkama Servisi

Tel: 0507 097 37 37